Nie boimy się żadnych wyzwań!

Firma „PROBE” powstała w 1988 roku. Na początku naszej działalności świadczyliśmy tylko usługi transportowe na terenie kraju.

W 1990 roku wprowadziliśmy nowy dział – transport i zagospodarowanie odpadów poprodukcyjnych. Natomiast od roku 1995 świadczymy usługi w zakresie transportu i spedycji międzynarodowej.

Niezawodność, terminowość i profesjonalizm to nasze zalety. Priorytetem jest odpowiedzialność za powierzone nam zlecenia oraz zadowolenie klienta. Zapewniamy zachowanie warunków i bezpieczeństwa realizowanych usług.

Powierzone nam ładunki szybko i bezpiecznie dostarczymy na miejsce przeznaczenia. Nasze samochody przystosowane są do przewozu materiałów niebezpiecznych (ADR). Dzięki pracy wysoko wykwalifikowanej kadry oraz wykorzystaniu nowoczesnych programów komputerowych jesteśmy w stanie minimalizować koszty i skracać czas trwania procesów transportowych.

Stały dostęp do systemów GPS pozwala nam na ciągłą kontrolę nad powierzonym ładunkiem.

Niezawodny partner na terenie Europy.

Oprócz transportu całopojazdowego prowadzimy również konfekcjonowanie małych partii wysyłek poprzez magazynowanie i logistyke. Jako firma spedycyjna oferujemy przewoźnikom stałe ładunki w exporcie i imporcie.

Przewoźnikowi, który zdecyduje się na współpracę z firmą PROBE oferujemy stałe ładunki i solidne terminy płatności. Współpraca z dużymi i prężnie działającymi firmami sprawia, że wszelkie terminy płatności realizujemy terminowo, co jest bardzo istotnym atutem dla przewoźnika. Klienci nasi są na bieżąco informowani o aktualnych ładunkach (fax lub e-mail). Ponadto na życzenie klienta podajemy kilometry i przewidywane koszta konkretnej trasy.

Preferujemy przewoźników dysponującymi plandekami 13,60, kontenerami 40-to stopowymi lub chłodniami 33-paletowymi (wszystkie na poduszkach). Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszą firmą prosimy o kontakt z działem spedycji.

Auta gotowe na jazdę w każdych warunkach!

Potrzebujesz odprawy celnej? Dobrze trafiłeś!

Przygotowanie SAD, zgłoszenia celne, zamknięcie EX, rewizje – te i wiele innych zagadnień z zakresu odpraw celnych, które mają na celu tylko i wyłącznie jedno – zadowolenie klienta!

Poznaj pracowników firmy Probe

Solidny i rzetelny zespół to podstawa.

Jarosław Probe
właściciel

tel. +48 607 143 100
probe@probe.com.pl

Ewa Felska
główna księgowa

tel.+48 58 56 10 100
ewa@probe.com.pl

Dariusz Borowicz
dział techniczny

tel. +48 601 617 905
darek@probe.com.pl

Radosław Klawikowski
kierownik transportu

tel. +48 609 531 838
radek@probe.com.pl

Kamila Kaliszewska
spedycja

tel. +48 605 227 610
kamila@probe.com.pl

Miłosz Szulfer
spedycja

tel. +48 607 667 999
milosz@probe.com.pl

Patryk Cesarz
spedycja

tel. +48 603 859 861
patryk@probe.com.pl

Anita Czubkowska
księgowość

tel. +48 58 56 10 100
anita@probe.com.pl

Ania Rohde
księgowość

tel. +48 58 56 10 100
ania@probe.com.pl

Dominika Knuth
księgowość

tel. +48 58 56 10 100
dominika@probe.com.pl

Krzysztof Piesik
agencja celna

tel. +48 605 427 414
krzysztof@probe.com.pl




Owidzka 41
83-200 Starogard Gdański
Polska

GPS 53.965288, 18.548172

tel. (+48) 58 56 10 100

NIP: 592-142-83-10
REGON: 191619895